Autorzy polecają autorów po dolnośląsku


Czasami dobrze jest coś polecić, a SHARE WEEK 2016, czyli autorski projekt Andrzeja Tucholskiego polecania autorów przez autorów to dobra okazja ku temu.
Od początku mojej przygody z blogowaniem, aż do teraz towarzyszy mi jeden blog: Makóweczki to taka klasyka i ma w sobie coś takiego, że go lubię. 
Zgodnie z ideą SHARE WEEK mam wam polecić trzy blogi. Zatem do dzieła. I będzie w temacie dolnośląskim. 

Leo Lea, z dziećmi do Albanii, albo w podróż po całej Polsce, albo po prostu do fajnej wrocławskiej restauracji? Jeszcze trochę kulinariów i życia codziennego. Jest ciekawie. 


Verenne, słyszeliście o poszukiwaniu skarbów przy pomocy GPS, czyli o geocachingu? I to jeszcze w dolnośląskim wykonaniu? Przy okazji można poczytać o wielu świetnych miejscach w okolicach Lubania. 

Z kulturą do dzieci z książkami, warsztatami, projektami, miejscami i podróżami. A wszystko z perspektywy Wrocławia, choć nie tylko o Wrocławiu. 

Wszystko z dziećmi, wszystko po dolnośląsku i bardzo ciekawie, na wysokim poziomie. Inaczej niż wiele znanych i popularnych blogów rodzicielskich. Nie o wyprawce, ubrankach wózkach, czy buncie przedszkolaka, ale o podróżach, kulturze, kuchni i geocachingu. Ja je lubię, czytam i czerpię inspiracje. 

Komentarze