Dziś poproszę Was o pieniądze. I nie tylko (edytowany).Tym razem nie będzie o tekstu o żadnym pięknym miejscu.
Tym razem poproszę was o pomoc.
Chcę spełnić swoje marzenie i wydać drukiem coś co sama przygotowałam. Do tego potrzebny jest 1000 zł. Portal Polakpotrafi.pl mam mi w tym pomóc. Ale tak naprawdę pomóc możecie wy.
Nie widzicie źle. Proszę Was o pieniądze, ale nie tylko....

Zbiórka na portalu Polak potrafi dostępna jest TUTAJ, wystarczy kliknąć i zobaczyć.


Jak to działa?
Jeśli uda mi się uzbierać 1000 zł to wydam Kreatywnik Wrocławski drukiem.
Jeśli się nie uda wszystkie wpłaty do was wrócą. Za każdą wpłatę przygotowana jest nagroda.

O co jeszcze Was proszę?
O udostępnianie tego tekstu, przesyłanie go dalej w świat o przekazanie informacji znajomym i nieznajomym. Bądźcie moimi ambasadorami.

Tego bloga piszę sama. Nie mam za sobą sztabu ludzi, którzy mi pomagają, Nie mam nawet wspierającego męża. Jestem tylko ja i Ula. Tym razem naprawdę potrzebuję pomocy. W spełnieniu marzenia. I o tą pomoc dziś właśnie was proszę.
Nie myślcie, że przychodzi mi to łatwo. Nie. To jedna z najtrudniejszych rzeczy jaką zrobiłam w życiu. Jednocześnie naprawdę dla mnie ważna.

Zawsze możecie bez zobowiązać zajrzeć do projektu na Polak Potrafi.pl  i po prostu obejrzeć filmik z moim i Uli udziałem.
Zdjęcia w tym wpisie pochodzą z Instagrama, który wciągnął mnie bardzo.

EDYCJA 15. 11.2015
Stało się coś niesamowitego. W ciągu 5 dni udało się zebrać całą potrzebną kwotę. Dziękuję wam z całego serca i przyznaję, ze choć od początku wierzyłam w ten projekt to nie spodziewałam się takiego tempa.
Apetyt rośnie w miarę jedzenia, a polakpotrafi.pl zachęca do dalszej promocji tego projektu.
Nie śmiałabym jednak nadal zachęcać, gdybym  nie miała nic w zamian do ofiarowania. Także każda wpłata po prostu zwiększa nakład. Ale jeśli osiągniemy 2000 zł ( a teraz wierzę już, że wszystko jest możliwe) to powstanie Krestywnik Dolnośląski. I zostanie wydrukowany oczywiście.
Jeszcze raz wam bardzo serdecznie dziękuje. Dodam jeszcze, że dzięki waszym udostępnieniom zyskałam grono nowych, wspaniałych czytelników. Udostępniajcie dalej. Dziękuję.

EDYTOWANE: Rozmowa ze mną w radiu LUZ, którą przeprowadził Witek Podskarbi w poniższym filmiku (musiałam z mp3 zrobic filmik, żeby wam to udostępnić, ale w tym, jak to w radiu, ważna jest tylko fonia)


Komentarze

Prześlij komentarz