O życiu blogowym poza blogiem - nowe projekty


Te wakacje były i są intensywne. Nie tylko dużo z Ulą jeździmy, ale także zajmujemy się (tzn. głownie zajmuję się ja, czyli Mama) różnymi ciekawymi projektami.
Najpierw zaproszę was, oczywiście z dziećmi na spacer po Parku Grabiszyńskim  w ramach projektu "Parki pełne kultury" ESK 2016 (już w niedzielę 23 sierpnia), potem opowiem wam o konkursie Blog Day Wrocław, potem o warsztatach w przedszkolu, a na koniec dodam coś o mediach społecznościowych. 
Zaczynamy: 

Wycieczka w ramach projektu: Parki pełne kultury  
W niedzielę 23 sierpnia o godz. 16.00, zapraszam was na niezwykła wycieczkę po Parku Grabiszyńskim. Pod hasłem "Odkrywamy Park Grabiszyński -  czyli spacer dla małych i dużych" oprowadzę przede wszystkim dzieci po tym ciekawym parku. Pamiętacie TEN POST? To już wiecie, że na pewno będzie ciekawie. Nie ma dolnej granicy wieku, górnej też nie ma, ale zapewniam was, że nawet najmłodsze dzieci, te w wózkach, chustach lub na rękach nie będą się nudzić. 
Spacer te odbywa się w ramach wspomnianego już  projektu ESK 2016, o którym więcej możecie przeczytać TUTAJ
Startujemy o 16.00 spod pawilonu ESK w Parku Grabiszyńskim. O godz. 17.00 wezmę udział w zainicjowanych przez Asię "Czytankach" i przeczytam dzieciom piękną bajkę. Ula też będzie, wy?


Konkurs Blog Day 2015 
W tym tygodniu spotkało mnie wielkie wyróżnienie. Dolny Śląsk dla Uli dostał się do finału konkursu Blog Day 2015, w kategorii Dolny Śląsk. To ważny konkurs dla dolnośląskich blogerów. Z niecierpliwością czekam na werdykt jury, ale także proszę wszystkich, którzy mają konto na fb o codziennie głosowanie w konkursie na blog internautów, głosy można oddawać TUTAJ 

Warsztaty w przedszkolu
W ostatnim czasie miałam możliwość poprowadzenia warsztatów w przedszkolu Misiowa Kraina. Warsztaty, które roboczo nazwałam turystycznymi były na tyle inspirujące, że kilka dni później poprowadziłam takie same w w przedszkolu Uli.
Były dla mnie wielkim wyzwaniem. Musiałam pokazać dzieciom Wrocław, bez wychodzenia z przedszkolnej sali. Były też dla mnie bardzo inspirujące, bo dzieci są bardzo inspirujące. 


Social Media
Na sam koniec moje wiosenne odkrycie: Instagram. Długo obawiałam się, że stanie się kolejnym pochłaniaczem czasu, a okazał się być bardzo inspirujący. Dlatego zapraszam na @dolnyslaskdlauli dużo się tam dzieje. Trochę dzieje się tez na facebooku, ale bardzo staram się nie dublować treści. 

A poza tym: 
Pod koniec wakacji czeka mnie i was jeszcze finał akcji Dolny Śląsk dla dzieci i drugie urodziny bloga, na które szykuję coś specjalnego. 

Zdjęcie tytułowe do tego wpisu wykonała Ula i nie jest to jedno jedyne przypadkowe zdjęcie, które jej wyszło. mam ich cały album. I jestem bardzo dumna mamą. 

Komentarze