Opowieści dla brzdąca, czyli pierwszy spacer mam z wózkami


czyli po prostu zaproszenie do wspólnego spacerowania, oczywiście okraszonego opowieściami. 


Mama, tata, babcia, dziadek, wujek, ciocia i wszyscy inni, którzy spędzają czas z małymi brzdącami wiedzą, że One bardzo lubią słuchać: o krasnoludkach, chatkach z piernika, zwierzątkach i wszystkim, o co maluchy zapytają i co dorosłym podpowie fantazja.

Mnie, mamie małej dziewczynki fantazja podpowiada, że można opowiadać o mieście, o jego pięknych domach, rzeźbach, obrazach, legendach i historiach prawdziwych.  Postanowiłam podzielić się tymi historiami z najmłodszymi mieszkańcami Wrocławia.

17 listopada, godzina 15.00 – spacer brzdąców w wózkach i tych, które potrafią same chodzić (od 0 do 5 lat) z rodzicami / opiekunami. Miejsce spotkania Most Tumski. Obowiązują zapisy: bakalijka@interia.pl, albo na profilu fb Dolnego Śląska dla Uli. Spacer będzie trwał około 40 min.

AKTUALIZACJA 4 listopada 2013
Cały czas spływają zapisy, co mnie i Ulę pewnie też bardzo cieszy. Z zapałem obie przygotowujemy się do naszego spaceru. Pytanie jakie się pojawia to: po co zapisy? Szykujemy drobną niespodziankę - upominki na zachętę dalszych poszukiwań - to najważniejsze, a po drugie chciałabym wszystkim uczestnikom zapewnić komfort słuchania.

Patronat medialny: 

Komentarze

 1. Super akcja - nie wymaga dużych przygotowań, a dostarcza maluchom nową atrakcję. Ciekawe, czy dzieci będa zainteresowane opowieściami czy soba nawzajem! :) Tak czy siak, na dobre obia wyjścia im wyjdą. :))


  Zapraszamy również na nasz blog – piszemy dla Was, więc miło nam będzie, jeśli będziecie czytać i odwiedzać naszą stronę: http://sarenka-olsztyn.blogspot.com/, a dodatkowo polecamy swój funpage – tam upływają ostatnie dni konkursu! : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajny pomysł, niestety my mamy trochę za daleko :-) Też jestem ciekawa czy cała ta akcja Wam wyjdzie i czekam na jakąś relację... :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Relacja pojawi się na pewno. Trzymajcie kciuki, żeby się udało

  OdpowiedzUsuń
 4. Juz nir mozemy sie doczekac jutra :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz