Tytus, Romek i Atomek w Zajezdni, WrocławKrólik o Tytusie wiedział tyle, że to małpa, narysowana przez Papcia Chmiela. Co sobie myślał, gdy Ula zabrała go na wystawę o rysunkowym szympansie? Może nic nie myślał a może zastanawiał się, czy będą tam marchewki (były w zajezdniowym bistro), a może chciał, żeby ktoś narysował komiks o nim, i potem zrobił wystawę, gdzie zamiast dziwnych pojazdów będą wielkie marchewki, koniecznie do schrupania i gdzie będzie mnóstwo miejsca do kicania (mamo, co ty na to?).


W zajezdni i on, i Ula zaprzyjaźnili się z Tytusem, pobawili się w Wannolocie, pojeździli na Rozalii, pobiegali, pokicali a Mama robiła zdjęcia…


INFORMACJE PRAKTYCZNE:
Wystawa czasowa Świat Tytusa, Romka i A’Tomka Papcia Chmiela– Instytut Wszechzbytków profesora Talenta” znajduje się w Centrum Historii Zajezdnia i można ją oglądać jeszcze do 25 marca. Wstęp jest wolny.
Wystawa jest bardzo przyjazna maluchom, wszystkiego można dotknąć, do pojazdów można wsiadać, są dodatkowe atrakcje: kącik z grą, monidło ogromny komiks i …
jest kolorowo i tytusowo.

Przy wejściu maluchy otrzymują specjalną mapkę z zadaniami. Oczywiście rozwiązane za rozwiązane zadanie jest nagroda - naklejka z Tytusem.

Centrum Historii Zajezdnia jest w pełni dostępne dla wózków, jest tam też pokój dla rodzica z dzieckiem bistro zajezdnia, parking i muzealniakowe naklejki.

Jest też świetna wystawa stała, którą odwiedziłyśmy z Ulą w zeszłym roku a możecie o tym przeczytać TUTAJ

#muzealniaki
A teraz niespodzianka!
Przygotowuję dla Was wyjątkowy dolnośląski newsletter, w którym będzie trochę niespodzianek i treści, których nie ma ani na blogu, a ni na Fb ani na Instagramie, żeby się zapisać kliknijcie w obrazek: 


Komentarze

Popularne posty