Książeczka podróży i spacerów


Piszę sobie bloga, rysuję obrazki, fotografuję Ulą i ładne miejsca.
Któregoś wieczoru usiadłam w żółtym fotelu z czerwonym komputerem w ręce i zaczęłam pisać teksty do Książeczki podróży i spacerów. Innego wieczoru laptop zamieniłam na ołówek w kaszubski wzór i szkicownik w marmurkowej okładce i tak powstały rysunki.

Przedstawiam Wam Książeczkę podróży i spacerów.
To połączenie albumu, pamiętnika, przewodnika dla dzieci po Wrocławiu i Dolnym Śląsku i kolorowanki.
Są w niej miejsca na opisanie pierwszego spaceru, pierwszej podróży samochodem, pierwszej wizyty w ZOO i w górach. Jest miejsce na zdjęcia.
Są też rysunki i krótkie teksty - ciekawostki inspirujące do spacerów, wycieczek i mikrowypraw.

Podsumowując: kolorowa okładka, 40 stron (czarno- białych ) do wypełniania, wklejania i kolorowania i czytania, puste strony na dodatkowe zdjęcia.

Jeśli chcecie zamówić taką książkę, koniecznie dajcie znać mailowo. Czekam na nie do 24 października a potem będę drukować i wysyłać w świat. 
Jeśli macie pytania, chętnie odpowiem.

A może chcesz projekt bardziej indywidualny? W Uli książeczce pojawia się jej dom i słoneczniki, które co roku zaglądają nam do okien. Może chcesz, żeby było tam Twoje miejsce i Twój ulubiony park, dom babci i dziadka, ulubiona zabawka i plecak? Bardzo chętnie zmierzę się z tym wyzwaniem i czekam na Twojego maila.Komentarze